Umów wizytę online

Teraz możesz łatwo umówić się ze mną na spotkanie w moim Gabinecie Dietetycznym. Sam/a decydujesz o dniu tygodnia, godzinie oraz czasie wizyty.
Aby umówić wizytę skorzystaj z poniższego kalendarza wizyt i postępuj zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami. umówisz wizytę w kilku prostych krokach.

Korzystając z kalendarza wizyt możesz dodać spotkanie do swojego kalendarza np. kalendarza Google. zostaniesz powiadomiony wiadomością e-mail o zaplanowanym spotkaniu.

Spotkanie 15 minutowe to spotkanie zapoznawcze, na którym ty poznajesz mój gabinet, a ja ciebie. Jest to również spotkanie kontrolne, bo być może rozmawialiśmy już ze sobą i chcesz pochwalić się zmianami w swoim życiu, żywieniu, stanie zdrowia czy aktywności fizycznej lub potrzebujesz motywacji 🙂

Spotkanie 15 i 30 minutowe jest zupełnie bezpłatne. W czasie jego trwania dowiesz się na czym polega współpraca z dietetykiem, porozmawiamy o otyłości i o dietetyce, o jedzeniu, aktywności fizycznej, które to elementy dotyczą ciebie, twojego życia i przyzwyczajeń. Dowiesz się jak mogę pomóc twojej rodzinie pod kątem zdrowego żywienia, co możemy osiągnąć w przypadku pracy z dziećmi z neofobią żywieniową (wybiórczość jedzenia).

Na spotkaniu płatnym otrzymujesz diagnozę otyłości w oparciu o przedstawione przez ciebie dane opisowe, medyczne. Otrzymujesz instrukcje w kierunku leczenia otyłości i zapobiegania powiązanych z nią chorób dietozależnych. Pokieruję ciebie do odpowiednich specjalistów lekarzy oraz podpowiem jak się przygotować do kontaktu ze specjalistą (dokumentacja, badania). Spotkanie płatne nie zawiera planów żywieniowych.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s